“LOMBARD HAMKOR KREDIT” MChJ nobank kredit tashkiloti boʻlib, 2006-yilda Oʻzbekiston Respublikasida tashkil etilgan. Kompaniyaning asosiy faoliyati aholiga kredit xizmatlarini ko'rsatishdan iborat. Kompaniya O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki tomonidan berilgan 10-sonli litsenziyaga, shuningdek, Qimmatbaho metallar agentligi qoshidagi tahlil palatasining ro‘yxatdan o‘tganlik to‘g‘risidagi guvohnomasiga ega bo‘lib, bu xizmat ko‘rsatishning yuqori standartlari va ishonchliligidan dalolat beradi.
Bugungi kunda “LOMBARD HAMKOR KREDIT” MChJ o‘z sohasida yetakchi o‘rinni egallab turibdi. Moslashuvchan kreditlash shartlari va mijozlarning sodiqligi tufayli kompaniya o'z tarmog'ini jadal rivojlantirmoqda, mijozlarga qulay va arzon moliyaviy echimlarni taklif qilmoqda.
“LOMBARD HAMKOR KREDIT” MChJ missiyasi O‘zbekiston Respublikasining keng jamoatchilikka qulay va qulay moliyaviy xizmatlar ko‘rsatishdan iborat. Kompaniya ishonchli va shaffof kreditlash shartlarini taklif qilish orqali o'z mijozlarini moliyaviy maqsadlariga erishishda qo'llab-quvvatlashga intiladi.
“LOMBARD HAMKOR KREDIT” MChJ aholining moliyaviy savodxonligini oshirish, kreditlardan foydalanish imkoniyatlarini kengaytirish va mijozlarga ularning dolzarb muammolarini hal qilishda ko‘maklashish, mijozlar va hamkorlar bilan munosabatlarda yuqori darajadagi xizmat ko‘rsatish, ishonch va ishonchlilikni saqlash bo‘yicha faol ish olib bormoqda.
Haqiqiy ishonchlilik
Mijozlarimiz lombard tanlashda ishonchlilikni birinchi o'ringa qo'yadilar, chunki ular o'zlarining qimmatbaho buyumlarini saqlashda qoldiradilar va maksimal xavfsizlikni tanlaydilar.
Tez ishlaymiz
Biz har kuni 100-150 mijozga xizmat ko'rsatamiz, barcha tranzaksiyalar tez va keraksiz kutmasdan bajarilishiga ishonch hosil qilamiz: 15 daqiqada garovni baholash, Hatto eng yuqori soatlarda ham biz navbatlarni oldini olish va sizga qulay xizmat ko'rsatish uchun hamma narsani qilamiz.
Biz eng qimmatli narsalarni qadrlaymiz
Biz har bir iste'molchiga garov ta'minotini yuqori baholash orqali kredit berishda maqbul yechim topishga yordam berishga intilamiz. Biz mijozlarimiz uchun qadrli bo'lgan narsalarni qadrlaymiz va ishonchli tarzda saqlaymiz.

ООО «LOMBARD HAMKOR KREDIT» — это небанковская кредитная организация, основанная в 2006 году в Республике Узбекистан. Основное направление деятельности компании — предоставление  кредитных услуг населению. Компания имеет лицензию №10, выданную Центральным банком Республики Узбекистан, а также регистрационное удостоверение Пробирной палаты при Агентстве драгоценных металлов, что свидетельствует о высоких стандартах обслуживания и надежности.
На сегодняшний день ООО «LOMBARD HAMKOR KREDIT» занимает лидирующие позиции в своем секторе. Благодаря гибким условиям кредитования и лояльности к клиентам, компания быстро развивает свою сеть , предлагая клиентам удобные и доступные финансовые решения.
Миссия ООО «LOMBARD HAMKOR KREDIT» заключается в предоставлении доступных и удобных финансовых услуг для широких слоев населения Республики Узбекистан. Компания стремится поддерживать своих клиентов в достижении их финансовых целей, предлагая надежные и прозрачные условия кредитования.
ООО «LOMBARD HAMKOR KREDIT» активно работает над улучшением финансовой грамотности населения, расширяя доступ к кредитам и помогая клиентам решать их текущие задачи, сохраняя при этом высокие стандарты обслуживания, доверие и надежность в отношениях с клиентами и партнерами.
Настоящая надёжность
Наши клиенты ставят надёжность на 1 место при выборе ломбарда, ведь они оставляют на хранение свои ценности и выбирают максимальную безопасность.
Работаем быстро
Каждый день мы обслуживаем 100–150 клиентов, заботясь о том, чтобы все операции проходили быстро и без лишнего ожидания: Оценка залогов – всего за 15 минут, Даже в часы пик мы делаем все, чтобы избежать очередей и обеспечить вам комфортное обслуживание.
Ценим самое дорогое
Мы стремимся помочь каждому потребителю найти оптимальное решение в предоставлении займа, за счет высокой оценки залога. Ценим и надежно храним то, что дорого клиентам.